אודותינו

החברה

בטרלייף אוקס היא רשת פרטית של מרכזים רפואיים לטיפולי Wellness וטיפולים היפרברים בתאי לחץ.

בשנת 2018, החלה החברה לשתף פעולה עם בית החולים הדסה בירושלים ולהפעיל את המרפאה ההיפרברית שבניהול בית החולים. בסוף שנת 2020, פתחה בטרלייף מרפאה נוספת ברחוב יהושע הצורף 9 באר שבע  טלפון: 08-6333020.

בטרלייף היא הנציגה הבלעדית של חברת Sechrist מבית Healogics – היצרנית של תאי הלחץ היחידנים הטובים בעולם ושל מכשור ייעודי למכונות הנשמה. Sechrist מייצרת תאי לחץ כבר כמעט חמישים שנה והיא רשמה אינספור פטנטים בתחום. תאי הלחץ של Sechrist עומדים בתקן ISO 13485, מאושרים על ידי ה-CE וה-FDA, ומחזיקים ברישיון אמ"ר.

טיפולים בתא לחץ

על הטכנולוגיה

Sechrist Industries – המובילה העולמית בטכנולוגיה ורפואה היפרברית

חברת Sechrist מורכבת מצוות של מומחים מסורים שמטרתם לתכנן, לפתח ולהפיץ ברחבי העולם מוצרים תחרותיים שמציעים פתרונות טכנולוגיים איכותיים לקהילת הבריאות.

אנחנו מגלים ומנצלים הזדמנויות שישפרו את איכות הטיפול הרפואי, יגבירו את הנוחות והיעילות של עבודת אנשי מקצועות הבריאות, ויספקו יישומים טכנולוגיים איכותיים וכדאיים כלכלית שמניבים תשואה חיובית על ההשקעה.

מאז 1973, הצוות שלנו בונה תאי חמצן בלחץ גבוה (HBOT). צברנו ניסיון שאין שני לו בתחום ורבים מאנשי הצוות שלנו עובדים עם Sechrist כבר יותר מ-20 שנה. אנחנו חברה שמתמקדת בלקוחות עוד מתחילת דרכנו ותמיד פעלנו לפי ערכי ליבה שמגדירים מי אנחנו ומהו המוניטין שלנו. הערכים מונחי האיכות שלנו נחים ביסוד הפעילות העסקית שלנו ומבססים את הנוכחות העולמית המוצקה של Sechrist Industries.

בטר לייף היא הנציגה הבלעדית של Sechrist בישראל

ערכי החברה

 • Sechrist פועלת ליצירת תרבות ארגונית שמתגמלת מחויבות מוחלטת ליצירתיות, חדשנות, איכות ויושרה.
 • החברה מתייחסת לכל עובדיה בכבוד ובהערכה ומתגמלות אותם כשהם פועלים על פי ערכיה.
 • כל עוד אנחנו פועלים כצוות על פי הערכים שלנו, התוצאות תמיד יהיו טובות יותר מסך כל חלקיו של הצוות.

תולדות החברה

אפשר למצוא את תאי החמצן של Sechrist ביותר מ-172 מדינות.

 • חברת Sechrist Industries נוסדה בשנת 1973 על ידי רון סיקריסט, מהנדס מכונות שהתעניין במחקר ופיתוח של טכנולוגיות רפואיות מצילות חיים. דגם תא הלחץ הראשון של החברה תוכנן ונמכר לאקדמיה למחקר ימי של לונג ביץ'. מאז שתא הלחץ הראשון שלה נחל הצלחה אדירה, Sechrist Industries הפכה ליצרנית וספקית עולמית של תאי חמצן. היום, אפשר למצוא את תאי הלחץ של Sechrist Industries ביותר מ-172 מדינות ובאלפי בתי חולים ומרכזים רפואיים ברחבי העולם, והחברה ממשיכה להוביל את שוק הרפואה ההיפרברית.
 • מאז הקמתה, Sechrist Industries ממשיכה להשקיע ולתמוך בקהילת הרפואה ההיפרברית. במשך יותר מ-45 שנות הצלחתה בתחום הרפואה ההיפרברית, החברה השקיעה מיליונים במחקר, פיתוח וקידום המודעות הציבורית. החברה צמחה מרעיון אחד ומוצר אחד לתאגיד בינלאומי עם קבוצות מוצרים רבות ושונות, שכוללות ציוד נשימתי, מערבלי חמצן, אלונקות ואינספור מוצרים ומכשירים אחרים. השיא של תהליך זה היה תא הלחץ היחידני מדגם Sechrist 4100H , בקוטר הגדול ביותר בשוק.
 • בשנת 2017, Sechrist השיקה שתי טכנולוגיות רפואה היפרברית פורצות דרך. היא תכננה ופיתחה תא לחץ וטיפול נמרץ דו שימושי לשוק הרפואה הווטרינרית. זמן קצר לאחר מכן, השיקה החברה את האלונקה הממונעת החשמלית החדשה E-Gurney™. אלונקת E-Gurney מאפשרת לצוות המטפל להעלות, להוריד ולעצור את האלונקה בלחיצה על דוושת רגל אלקטרונית. כאחת החברות המובילות בשוק, לצד שוק הציוד הרפואי שממשיך להתפתח גם Sechrist מתכננת להמשיך לחדש ולפתח מוצרים חדשים.

עובדות על החברה

Sechrist עוזרת לטפח את תחום הרפואה ההיפרברית.

 • Sechrist מספקת יותר תאי לחץ יחידניים מכל שאר היצרנים האחרים, עם יותר מ-1,300 תאי לחץ יחידניים שהותקנו בארצות הברית לבדה.
 • Sechrist היא היצרנית היחידה של תאי חמצן בלחץ גבוה שרוב רכיבי הדיוק שלהם מיוצרים במתקני החברה.
 • החברה תומכת במוצריה שמותקנים במדינות רבות ברחבי העולם באמצעות רשת של יותר מ-100 מפיצים מקומיים ובינלאומיים.
 • כבר יותר מ-45 שנים המוניטין יוצא מהכלל של החברה הוא זה של איכות, אמינות ושירות, והיא מובילה בשוק הצומח של הרפואה ההיפרברית.
 • מוצרי Sechrist מבוססים על מצוינות הנדסית חסרת פשרות ועמידה קפדנית בכל תקני האיכות.
 • Sechrist היא היצרנית המובילה בעולם של מנשמים לטיפול נמרץ בילודים, תינוקות וילדים, ציוד ניטור, מערבלי גז בלחץ נמוך ומוצרים קשורים.
 • מתקן הייצור של Sechrist הוא משולב וכולל יכולות יציקת צינורות אקריליים וגימור שלמות (המתקן היחיד מסוגו בארצות הברית), יכולות עיבוד מכני חדשניות ומתקדמות, סדנת צביעה ויכולת הרכבה ובדיקה.
 • צינורות האקריל והמתכת של תא הלחץ מיוצרים על פי כללי ותקני האגודה האמריקאית להנדסת מכונות (ASME), תאי לחץ לבני אדם (PVHO), והאגודה הלאומית לסיכוני אש של ארצות הברית (NFPA).
 • Sechrist הוסמכה על ידי האגודה האמריקאית להנדסת מכונות כיצרנית של תאי לחץ.
 • מתקן הייצור של Sechrist פועל על פי תקנות תנאי הייצור הנאותים (GMP) של מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA), ומוצריה הם מכשירי Class I ו-Class II עם אישור של ה-FDA.
 • תוכנית אבטחת האיכות של Sechrist מאושרת על ידי S.G.S. United Kingdom, LTD על פי תקן ISO 13485. מוצרים ספציפיים של Sechrist מאושרים על פי צו הציוד הרפואי של האיחוד האירופי 93/42/ECC, וצו ציוד הלחץ של האיחוד האירופי 97/23/EC.

בטר לייף מטפחת את הרפואה בתאי לחץ מונופלייס בבתי חולים ובקליניקות היפרבריות ברחבי הארץ